KGHM METRACO – Legnica  26.05.2022

GHM Metraco S.A. z siedzibą w 59-220 Legnica, ul. Św. M. Kolbe 9 informuje, że firma PHU ELKA RADOSŁAW MICZYŃSKI z siedzibą w Świdnicy (66-008 Świdnica), przy ul. Kosowa nr 3A, NIP: 9291019367, Regon: 970083265 w okresie od września 2021 r. do grudnia 2021 r. świadczyła usługi budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Modernizacja obiektu Sterowni Układu Technologicznego w Zakładzie Produkcji Kruszyw w Głogowie”.

Przedmiot umowy został wykonany w sposób profesjonalny, bez zastrzeżeń, a jakość świadczonych usług była zrealizowana zgodnie z naszymi wymogami. Prace zostały wykonane rzetelnie i terminowo. Na tej podstawie możemy rekomendować firmę PHU ELKA RADOSŁAW MICZYŃSKI jako partnera godnego zaufania.

PGNiG TERMIKA ENERGETYKA PRZEMYSŁOWA S.A – Jastrzębie Zdrój  16.11.2021

PGNiG TERMIKA ENERGETYKA PRZEMYSŁOWA S.A. wskazuje firmę PHU ELKA RADOSŁAW MICZYŃSKI z siedziba w: ŚWIDNICA (66-008), KOSOWA 3A WILKANOWO jako godnego polecenia partnera biznesowego.

Współpraca miała miejsce w okresie: od 0.08.2020 do 08.12.2020 i była bardzo skuteczna. 
Zakres dotyczył:
– montaż kabiny dźwiękoszczelnej.

Firma z pewnością należy do tych, które cenią jakość towaru. Oferowany asortyment ma dobre parametry.
Obecnie na rynku trudno znaleźć przedsiębiorstwa, które w stu procentach wywiązują się ustalonego terminu, dlatego tak cenna jest współpraca z tym partnerem biznesowym. Przedsiębiorstwo nie przekracza ustalonego czasu realizacji zamówienia.

RONAL – POLSKA SP. Z O.O. – Wałbrzych  05.11.2021

Firma PHU  ELKA Radosław Miczyński ul. Kosowa 3a Wilkanowo 66-008 Świdnica wykonała : Montaż ekranu akustycznego wraz z instalacją wyciszeniową.

Powyższe prace zostały wykonane z dużą starannością, bezusterkowo i zgodnie z dokumentacją Bogata oferta, wysoka jakość i estetyka wraz z kompetencjami pracowników zasługują na uznanie i polecenie innym klientom.

SIGARTH sp. z o.o. – Nowy Tomyśl 04.11.2021

Firma PHU „ELKA” Radosław Miczyński ul. Kosowa 3A Wilkanowo 66-008 Świdnica zajmująca się projektowaniem i montażem systemów akustycznych wykonała dla nas : Obudowę dźwiękochłonną.

Firma bardzo dobrze radzi sobie na rynku. Znajduje to odzwierciedlenie w umiejętności sprostania oczekiwaniom konkurencji pod względem zastosowanych rozwiązań.

Rzetelność firmy nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Robiąc interesy z firmą PHU „ELKA” można liczyć na bardzo wysokie standardy współpracy.

REMEDIUM CENTER NOWAK – Bojanowo 05.2021

Firma PHU ELKA Radosław Miczyński ul. Kosowa 3a Wilkanowo 66-008 Świdnica zajmująca się projektowaniem i montażem systemów akustycznych współpracowała z firmą REMEDIUM CENTER NOWAK Spółka Jawna ul. Sikorskiego 2 Bojanowo 63-940 w maju 2021r. Zakres obowiązków: wykonanie instalacji wyciszeni owych.

Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniły nasze oczekiwania.

Nasza współpraca przebiegła sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę PHU ELKA Radosław Miczyński jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

NOWITEX-ECO Sp. z o.o – Kostrzyn nad Odrą, 01.09.2020

Firma PHU „ELKA” Radosław Miczyński Wilkanowo ul. Kosowa 3A, zajmująca się projektowaniem i montażem rozwiązań akustycznych wykonała dla naszego przedsiębiorstwa projekt pod nazwą „obudowa dźwiękochłonna młyna”  Prace zostały zrealizowane zgodnie z umową, zapisami specyfikacji technicznej, dobrą praktyką inżynierską z uwzględnieniem naszych sugestii.

Wobec powyższego rekomendujemy firmę PHU ELKA Radosław Miczyński, jako wiarygodnego i godnego zaufania partnera i dlatego też możemy polecić usługi tego wykonawcy.

ICT Poland – Kostrzyn nad Odrą, 27.08.2020

Firma PHU „ELKA” Radosław Miczyński Wilkanowo ul. Kosowa 3A, zajmująca się projektowaniem i montażem rozwiązań akustycznych wykonała dla naszego przedsiębiorstwa projekt pod nazwą „Budowa stacji pomp próżniowych na terenie istniejącego zakładu ICT sp. Z o.o. w Kostrzynie nad Odrą.” Prace zostały zrealizowane zgodnie z umową, zapisami specyfikacji technicznej, dobrą praktyką inżynierską z uwzględnieniem naszych sugestii.

Wobec powyższego rekomendujemy firmę PHU ELKA Radosław Miczyński, jako wiarygodnego i godnego zaufania partnera i dlatego też możemy polecić usługi tego wykonawcy.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. – Czerwionka-Leszczyny, 04.08.2020

PHU „ELKA” Radosław Miczyński z siedzibą w Zielonej Górze, zajmująca się projektowaniem i montażem systemów akustycznych, montażem płyt warstwowych oraz kompleksowymi usługami alpinistycznymi wykonała dla nas metodami alpinistycznymi wymianę elewacji budynku sortowni soli w ramach projektu termomodernizacji.

Pracę polegały na demontażu istniejących płyt betonowych i zamontowaniu przeszło 2000 m² płyt warstwowych wraz z wymianą 605 okien. W ramach prowadzonych prac wykonano również ok. 650 m² dociepleń wełną mineralną na murowanej ścianie budynku.

Wszelkie pracę zostały wykonane należycie, zgodnie z wymogami prac inżynierskich. Prace zostały zakończone zgodnie z umówionym terminem. Nowa elewacja spełnia nasze oczekiwania i wymagania.

Obok profesjonalizmu i doświadczenia zawodowego, pracowników przedsiębiorstwa „ELKA” charakteryzuje miła obsługa, otwartość na pomysły klienta oraz kreatywność.

Gospodarstwo Rolne Tadeusz Grabowski – Miednica, 05.2020

Gospodarstwo Rolne Tadeusz Grabowski zaświadcza współpracę biznesową z firmą PHU ELKA Radosław Miczyński z siedzibą w: Świdnica (66-008), Kosowa 3a. Współpraca została nawiązana w okresie: od 13.03.2020 do 13.05.2020 i była bardzo skuteczna.

Zakres współpracy zawierał:
– wykonanie instalacji wyciszeniowych.

Powierzając zadania pracownikom tego wykonawcy, udaje się wykluczyć ryzyko wystąpienia strat. Sposób zrealizowania zlecenia jest odpowiedni do ceny.

Kontrahent jest godny polecenia tym, którzy przy decyzji dotyczącej partnera biznesowego kierują się terminowością usług. W mojej historii kontaktów z wykonawcą nie zdarzyło się, by jego przedstawiciele opóźniali datę wykonania zlecenia.

Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie p􀀑yjęte projekty. Przedsiębiorstwo całkowicie przykłada się do swojej pracy.

Warto pochwalić ofertę przedsiębiorstwa. Za jej sprawą kooperacja z firmą jest przyjemna.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. – Jastrzębie Zdrój, 25.06.2018

Firma PHU ELKA z siedzibą w 66-006 Świdnica ul. Kosowa 3A, Wilkanowo, wykonała dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. z siedzibą Jastrzębiu Zdroju ul. Chlebowa 22 następujące usługi:
1. Wykonanie i dostawa dwóch kabin dźwiękoszczelnych.
2. Montaż kabin dźwiękoszczelnych w miejscu zabudowy.

Wszystkie prace związane z powyższym zakresem robót wykonane zostały rzetelnie i terminowo, zgodnie z umową.

Dostarczone kabiny dźwiękoszczelne są dobrej jakości i spełniają wszystkie oczekiwania dotyczące redukcji hałasu wewnątrz kabin.

POLBRUK S.A. – Warszawa, 21.06.2018  

PHU „ELKA” zajmująca się projektowaniem i montażem systemów akustycznych wykonała dla nas kabinę dźwiękoizolacyjną. 

Kabina została zaprojektowana i wykonana należycie, zgodnie z wymogami prac inżynierskich. Prace zostały zakończone zgodnie z umówionym terminem. Kabina spełnia nasze oczekiwania i wymagania. Obok profesjonalizmu i doświadczenia zawodowego, pracowników przedsiębiorstwa „ELKA” charakteryzuje miła obsługa, otwartość na pomysły klienta, kreatywność.

Polimex Budownictwo Sp. Z o.o. – Siedlce, 27.02.2018

Firma PHU „ELKA” Radosław Miczyński, zajmująca się projektowaniem i montażem systemów dźwiękoizolacyjnych, wykonała dla naszej firmy izolację akustyczną w nowo budowanym bloku nr 11 w Elektrowni Kozienice. Zamówienie objęło wykonanie ponad 14.500 mkw instalacji wyciszeniowej wraz z obróbkami blacharskimi.

Zamówienie zostało wykonane w całości z należytą starannością, zgodnie z wymogami i uzgodnionym terminem.

KGHM Metraco S.A. – Legnica, 12.01.2018

Firma Radosław Miczyński PHU „ELKA”, 66-006 Świdnica, Wilkanowo ul. Kosowa 3A zajmująca się projektowaniem i montażem systemów akustycznych wykonała dla Zakładu Produkcji Kruszyw KGHM Metraco S.A. w Legnicy kabinę dźwiękoizolacyjną i pyłoszczelną.

Wykonawca zlecone zadanie zrealizował terminowo, zgodnie z zapisami specyfikacji technicznej i wymogami prac inżynierskich, dysponując odpowiednim doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą i profesjonalizmem.

Wobec powyższego rekomendujemy Firmę Radosław Miczyński PHU „ELKA” jako wiarygodnego Wykonawcę.

Mondi BZWP Sp. Z o.o. – Bystrzyca Kłodzka, 29.12.2014

PHU „ELKA” zajmująca się projektowaniem i montażem systemów dźwiękoizolacyjnych wykonała dla naszego przedsiębiorstwa instalację wyciszeniową, w której skład wchodziły m.in. ściany dźwiękochłonne i obudowy dźwiękoizolacyjne. Realizacja projektu została zrealizowana z należytą starannością.